Social Fancy Sliders

Facebook

Perfect oswietlenie

koles2

dj mihouse-8

Partnerzy

 DJ & Wodzire - Wesela & Poprawiny - Profesjonalnie

Sprawdź referencje

 

 

 

 

 

 

 

 

Po naszym doświadczeniu pracy z panem Michałem Banasiakiem możemy śmiało przyznać, że jest to gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta, ciężkiej pracy DJ-a i akordeonisty, skutkującej świetnie poprowadzoną zabawą weselną. Już od początku naszej współpracy czuliśmy się wysłuchani w 100% co do naszej wizji, wybrane przez nas piosenki do zabawy tanecznej zostały uwzględnione a także nie bylo żadnego problemu z komunikacja, a ponieważ kontaktowaliśmy się emailowo z zagranicy, było to dla nas ważnym czynnikiem decydującym przy wyborze DJ-a.

Pan Michał jest godnym zaufania, rzetelnym człowiekiem, który w elegancki sposób prowadzi ciekawe zabawy, angażujące zarówno dzieci jak i dorosłych. Zwłaszcza jego układy taneczne cieszyły się ogromną popularnością, aż do tego stopnia, ze nawet ci, którzy nie lubią tańczyć, dołączyli do nas, sprawiając, ze cała sala gości się bawiła.

Polecamy pana Michała bez najmniejszych wątpliwości, ponieważ nie tylko spełnil nasze wysokie wymagania, lecz je wręcz przerósł. A wielu naszych gości stwierdzilo, ze bawili się dużo lepiej niż na weselach z orkiestrą!

Panie Michale, bardzo dziękujemy!

Ania i Michael

   copyright©2014 | www.wodzirej.radom.pl  stopkaajmer